בוחרים באיכות חיים - לראשונה, דיור מוגן בסטנדרט הגבוה ביותר, והפעם מותאם לציבור הדתי!

יחיאל ניסנהולץ מנהל פרוטיאה בהר - מסביר מה הביא את רשת פרוטיאה להקים דיור מוגן מותאם לציבור הדתי

שנים שרתם בערגה ובציפייה – "בשנה הבאה נשב על המרפסת ונספור ציפורים נודדות", והנה הרגע הזה הגיע. השלב בחיים בו סיימתם לגדל, לטפל, לעבוד קשה ולרוץ אחר משימות היום יום, כעת אתם חושבים רק על העתיד המשותף שלכם בפרק חדש שכולל בתוכו חיי קהילה, חברות, איכות חיים, פנאי והנאה יומיומית מכל רגע של ביחד.
התחלתם לחשוב קדימה, לברר, לחפש את המקום המתאים עבורכם ומצאתם קהילה חמה ועוטפת עם הווי תורני ואיכות חיים שמתאימה לאנשים בדיוק כמוכם. פרוטיאה באלקנה.
אם כבר בחרתם בעתיד הטוב יותר עבורכם, חשוב שתדעו – כמו בכל הזדמנות בחיים, ככל שתמהרו לסגור, תוכלו להגשים את החלום שלכם במלואו ולבחור בעצמכם את תנאי המגורים המתאימים ביותר עבורכם. עם פתיחת ההרשמה המוקדמת בפרוטיאה באלקנה- מנצלי ההזדמנויות שרואים את העתיד וחושבים קדימה- יוכלו להנות מהדירות הטובות ביותר שיש בהיצע, מחיר אטרקטיבי שרק ילך ויעלה עם הזמן והגשמה של כל החלומות שלכם בדירת המגורים הבאה – מבלי להסתפק בדירות שנותרו בסוף…
לפני הכל, למה דווקא פרוטיאה באלקנה? כולנו יודעים שכשמדובר בדיור, לא מדובר רק בבית, אלא בקהילה. במעבר לדיור מוגן אתם מרכיבים סביבכם את האנשים שיקיפו אתכם, את הקהילה שיהיה לכם כיף ונעים לחיות בה ולבלות איתה. אנשים כמוכם, שומרי תורה ומצוות, שחולקים איתכם את אותן זיכרונות ילדות, אותה נוסטלגיה מתוקה של תנועת הנוער, אותו ה"לקסיקון" המגזרי. מתחם המגורים של פרוטיאה באלקנה מותאם כולו למגזר הדתי לאומי, הן בהיבטים הטכניים- שעוני שבת, מעלית שבת, כיור לנטילת ידיים, כיורים כפולים במטבחים, מרפסות סוכה, ובעיקר בהיבטים התרבותיים – עושר של שיעורים תורניים, תפילות, קידוש משותף בשבת, אווירת חגים מרוממת ועוד. בפרוטיאה באלקנה תרגישו לגמרי בבית, בימי חול כמו גם בימי שבת ומועד.

דתיים ונהנים

 
לא רק האווירה היא זאת שיוצרת את ההבדל, גם בחללים הציבורים נעשתה מחשבה על צורכי המגזר. כך למשל נבנה בית כנסת גדול ודירות אירוח שישמשו את בני משפחה בשבתות וחגים כדי שבני המשפחה שמגיעים לבקר יוכלו לחגוג את השבת כהלכתה ולהצטרף לתפילות ולסעודות. יחיאל ניסנהולץ מנהל פרוטיאה בהר, שמלווה את הקמת המתחם, ובעל ניסיון של הקמת וניהול בתי דיור מוגן קרוב לארבעים שנה, משתף: "במהלך השנים בהם ניהלתי בתי דיור מוגן לציבור הכללי בהם גרו גם דתיים, היו רגעי מתח סביב שאלות כמו – כמה שעות תעבוד מעלית השבת? תושבי המגזר הכללי רצו מוזיקה בחללים הציבורים והדתיים לא. כמה שניסינו להקל ולהכניס אווירה טובה בין המגזרים, וללכת בין הטיפות, זה לא תמיד הלך, והבנו שיש צורך בהקמת בית ייעודי לאוכלוסייה הדתית לאומית. החזון הוא חווית מגורים שמציעה את כל התנאים והפינוקים, בלי להתפשר על אורח החיים הדתי וחיי קהילה".
רשת עם מורשת
רשת פרוטיאה חרטה על דגלה דיור מוגן איכותי לבני הגיל השלישי. בית הדיור המוגן הראשון של פרוטיאה הוקם בשנת 2000 ונקרא בשם "פרוטיאה בכפר", בהמשך הוקם "פרוטיאה בהר" בשורש וכיום מקימה הרשת את הפרויקט באלקנה, כשלצידו פרויקט נוסף לציבור הכללי בראשון לציון.
בפרוטיאה באלקנה, מעבר להתאמה לציבור הדתי לאומי, הרי שמדובר בבית דיור מוגן מהמפוארים שהוקמו בארץ, עם הקפדה על כל הפרטים הגדולים והקטנים – פעילות תרבות והרצאות עשירה, פעילות ספורט וחוגים ענפה, הרצאות ברמה גבוהה, חדר כושר מאובזר, בריכת שחייה ועוד. המסעדה תציע ארוחות ברמה גבוהה, ולצד זאת קיימת האפשרות לכל דייר לבשל את ארוחותיו במטבח ביתו. שירותי רפואה 7/24 יעניקו שקט נפשי לשוהים במקום ולבני משפחותיהם. שירותי ניקיון, אחזקה ותיקונים בדירה יאפשרו שקט וידיעה כי גם אם משהו בבית מתקלקל, יש מי שיטפל בו מבלי צורך להזעיק איש מקצוע במיוחד.
ניסנהולץ: "כמי שמלווה שנים אנשים במעבר לדיור מוגן, המשפט שאני שומע הכי הרבה הוא "חבל שלא עשיתי את זה קודם", אנשים כיום מבינים שכדאי להם לעבור למתחם כזה כשהם עדיין בריאים וניידים. הם עוברים מחוג להרצאה, יוצאים לטיולים ברחבי הארץ, נהנים מארוחות מפנקות, ומחברה של בני גילם".
כל המקדים – מרוויח
בפרוטיאה באלקנה הבניה כבר בעיצומה, המנופים עובדים בכל הכוח כדי לספק לכם חווית מגורים מושלמת. עכשיו זה הזמן לראות קדימה ולהצטרף לאלה שכבר בחרו לנצל את ההזדמנות הנדירה לבחור מהיצע הדירות הנחשקות ביותר – בדיוק לפי החלומות שלכם. איך למשל? בבחירה מוקדמת אתם בוחרים באיכות חיים שמתאימה בדיוק עבורכם, מבלי להתפשר על כלום! הדירות המרווחות ביותר, כיווני אוויר מועדפים, גודל ותכנון שמתאימים לכם בדיוק, מרפסת סוכה, את החניה הכי קרובה לבית, ובמחירים אטרקטיביים שלא יחזרו! כי אם כבר בוחרים באיכות חיים – אז לא מוותרים על אף פרמטר. חשוב לזכור שככל שחולף הזמן האפשרויות רק יצטמצמו, המחירים יעלו, והמהססים יצטרכו לבחור במה שנשאר…
בחירה משתלמת
ניסנהולץ מסכם: "המחירים בפרויקט על הנייר עדיין נמוכים משמעותית מהמחירים כשהפרויקט כבר בנוי. מבחר הדירות גדול והאפשרויות רבות, בכל יום פוקדים את אתר הבניה והדירה לדוגמא מתעניינים רבים, שחלקם כבר הבטיחו את מקומם בפרויקט. חשוב וכדאי לעשות צעד כזה כשאתם בריאים ויכולים להנות מהבית, החברה ושלל השירותים, ולהזדקן עם אנשים כמוכם בשמחה ובבריאות".
הבנייה בעיצומה – צרו קשר
 

פרוטיאה